FILMOWANIE 101 BOX

  • filmowanie kurs online

    kurs filmowania sklep

Cena:1299PLN
Stara cena:1500PLN

Nie marnuj czasu na szukanie miernej jakości kursów. Właśnie znalazłeś jedyne tak rzetelne wprowadzenie w świat filmowania w polskim Internecie.

Ten kurs zaoszczędzi Ci dziesiątki, jeśli nie setki godzin przekopywania się przez powtarzalne, podstawowe treści na YouTube. Zaprojektowany z myślą o początkujących i średniozaawansowanych filmowcach, ten kurs pokaże Ci wszystko, co musisz wiedzieć o rozpoczęciu filmowej kariery – od wyboru sprzętu, aż po porady dotyczące założenia działalności gospodarczej.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział jaką ścieżkę filmową obrać, jaki dobrać w tym celu sprzęt, jakie programy montażowe będą najbardziej przydatne, jak zmontować swoje pierwsze realizacje i dostarczyć je w formacie i jakości, za którą ludzie będą gotowi zapłacić.

Jeśli szukasz dodatkowego, dochodowego zajęcia, rozwijasz pasję lub po prostu chcesz wiedzieć, czy filmowanie jest dla Ciebie: ten kurs odpowie na wszystkie te pytania, oraz wiele więcej.

Gdy już ukończysz nasz kurs i zdobędziesz zlecenia, pochwal się swoją pierwszą płatną realizacją! Wybrane projekty będziemy regularnie zamieszczać w zakładce „artykuły”.