Social media

  • TWOJA TWIERDZA W SOCIAL MEDIACH

    Powiedzieć, że Twoja konkurencja używa reklamy w mediach społecznościowych, to jak nie powiedzieć nic. Oni już dawno tam są, dlatego Ciebie musi być jeszczewięcej.

    I jeszcze lepiej.

    Oferujemy interaktywne materiały na social media: Facebook, YouTube, Instagram, TikTok, Twitter i inne. Bez względu na to, czy chcesz dynamiczne wideo na rolki, czy 4 fotoposty tygodniowo - znamy WSZYSTKIE sposoby, aby dotrzeć do Twoich klientów i wzbudzić zazdrość u Twoich konkurentów.

Cennik 

SOCIAL MEDIA

Bądź widoczny w sieci już teraz! Zbuduj z nami doskonały wizerunek i zdobądź klientów.

 

Pojedynczy post sprzedażowy fotograficzny / graficzny

Materiał zoptymalizowany pod konkretny efekt marketingowy (sprzedaż / ilość wejść / budowa wizerunku), profesjonalny opis z uwzględnieniem najważniejszych słów kluczowych, licencjonowane materiały stock

150 zł

Pojedynczy post sprzedażowy video do 1 minuty

Materiał zoptymalizowany pod konkretny efekt marketingowy (sprzedaż / ilość wejść / budowa wizerunku), dynamiczna grafika i / lub sceny filmowe, licencjonowana muzyka (gwarantujemy, że żaden serwis nie zablokuje materiału z uwagi na prawa autorskie)

350 zł

Prowadzenie konta na social mediach


(materiały foto i / lub wideo, profesjonalne opisy z optymalnymi słowami kluczowymi dla danej branży i efektu marketingowego, interakcja z klientami pod postami wstawionymi przez nas, wszystkie materiały licencjonowane)

2 posty tygodniowo

400 zł

3 posty tygodniowo

500 zł

4 posty tygodniowo

600 zł

Pow. 4 postów tygodniowo

800 zł

 

ZAMÓW TERAZ!